ср. сеп. 30th, 2020

Класиране на участниците в коледните конкурси

1 min read

 

Конкурс за изработване на сурвачка
І възрастова група /подготвителна група и І клас/
                     1 място – Владимир Колесник – ПГ „Весели слънца”
                     2 място – Михаела Иванова – І б клас
                     3 място – Александър Радев – І а клас
ІІ възрастова група /ІІ, ІІІ и ІV клас/
                     1 място – Никол Илиева – ІІІ а клас
                     2 място – Йонко Христов – ІІІ а клас
                     3 място – Преслав Радев – ІІІ б клас
Конкурс за изработване на коледна украса
                     1 място – Павлина Петрова – ІІІ б клас
                                           Антони Огнянов – ІІІ б клас
                     2 място –Станислав Василев – І а клас
                                             Моника Филипова – І б клас
                                             Божидар Петков – ПГ „Весели слънца”
                     3 място – Александра Пенкова – ПГ „Пчеличка”
                                             Антония Макавеева – ІІ а клас
                     Поощрителна награда
                                           Цветелина Матеева – І а клас
Конкурс за изработване на коледна картичка
                      1 място – Божидар Петков – ПГ „Весели слънца”
                                              Христиана Пенкова – І б клас
                      2 място – Ванко Таракчиев – ПГ „Весели слънца”
                                               Ирина Ковачева – ПГ „Пчеличка”
                                               Тонимира Пелтешка  – І а клас
                      3 място – Людмила Чакърска – І а клас
                                              Ивелин Даков  – І б клас
                     Поощрителна награда
                                              Ивелин Иванов – І а клас
                                              Михаил Дундев – І а клас
Конкурс за коледно послание
                     1 място – Ивелин Иванов – І а клас
                     2 място – Михаела Дулевска – ІІІ а клас
                     3 място – Преслава Маринова – ПГ „Весели слънца”
                    Поощрителна награда
                                            ІІІ б клас – за масово участие